Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Оксфорд 600D, сталь |
| Розмір | 41 х 44 х 76 см |
| Розмір в складеному стані | 91 х 11.5 х 11.5 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴









