Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Оксфорд 600D, сталь |
| Розмір | 46 х 46 х 68 см |
| Розмір в складеному стані | 68 х 14 х 14 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴










