
Стілець складаний Naturehike Stellaluna T04 CNK2550JJ022, вуглецева сталь, хакі
1 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6977465866004
+380 (50) 939-15-86
0509391586
Viber- +380 (50) 939-15-860509391586 WhatsApp
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Вага | 2.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | кишені для зберігання дрібних речей |
| Матеріал | поліестер 107T, сталь |
| Розмір | 64 х 64 х 73 см |
| Розмір в складеному стані | 13 х 16 х 91 см |
| Тип | Крісла |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴









