Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BRS |
| Вес | 3.64 кг |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительные функции | Регульований нахил спинки (95 ° / 125 ° / 140 ° / 160 °) |
| Материал | Оксфорд 600D, сталь |
| Размер | 150 х 52 х 85 см |
| Розмір в складеному стані | 92 х 19.5 х 16.5 см |
| Тип | Крісла |
| Тип товара | Меблі для кемпінгу |
Информация для заказа
- Цена: 1 240 ₴








