Опис Ganzo G708:
Одна з новинок від компанії Ganzo - складаний ніж G708. Модель G708 має оригінальний привабливий дизайн, який сподобається багатьом шанувальникам доладних ножів. Лезо ножа з прямою заточуванням виконано з легованої сталі 440С з високим вмістом вуглецю, яка після гартування набуває твердість близько 58-60 одиниць за шкалою Роквелла, і довгий час тримає заточку. Товщина леза по обуху складає 4 міліметри, що надає йому особливу міцність.
Рукоять моделі G708 має ергономічну форму і забезпечує комфортне утримання ножа під час роботи. Накладки виготовлені з композитного склотекстоліти G10, який має високі зносостійкість, механічну міцність і зчіпні властивості, що дозволяє впевнено утримувати ніж навіть жирними руками. Наявність металевої кліпси дає можливість зручно закріпити ніж G708 в кишені. Замок Liner Lock забезпечує надійну фіксацію леза у відкритому і закритому стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 80 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | склотекстоліт G10 |
| Общая длина | 195 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 115 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Форма клинка | spear-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 1 011 ₴










