Опис ножа Ganzo G706-2:
Один з найбільш незвичайних доладних ножів у виробничій лінійці компанії Ganzo. По-перше, модель G706-2 має оригінальний, трохи футуристичний дизайн. По-друге, складаний ніж G706-2 має два леза, які відкриваються в різні боки. Одне лезо має серрейторную заточку, а друге – пряму, що перетворює ніж G706-2 у своєрідний інструмент, який здатний виконувати більш широке коло завдань, ніж звичайні складні ножі.
Обидва леза виготовлені з нержавіючої сталі 440С з високим вмістом вуглецю, і мають заявлену твердість 58-60 HRC. Рукоять ножа G706-2 виконана з металу, який надає всій конструкції додаткову жорсткість. Кожне лезо фіксується індивідуальним замком Liner Lock. Металева кліпса дає можливість надійно закріпити ніж G706-2 в кишені або на поясі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 93 г |
| Вид ножа | кишеньковий, офіцерський |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 52 мм |
| Марка стали | 4116 Krupp |
| Материал рукояти | нержавіюча сталь |
| Общая длина | 140 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 88 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | напівсеррейтор |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | сірий, сріблястий |
- Цена: 823 ₴








