Опис ножа Ganzo G702:
Перевірена часом модель – складаний ніж G702 від компанії Ganzo. Лезо моделі G702 виконано з нержавіючої сталі 440С і має антиблікове захисне покриття. Рукоятка ножа виготовлена з склотекстоліти. Покриття рукояті відрізняється підвищеною зносостійкістю, тому господар G702 може бути впевнений, що ніж не втратить свій первісний вигляд протягом довгого часу, навіть в умовах жорсткої експлуатації.
Рукоять має зручну форму, що дозволяє комфортно утримувати ніж під час роботи. Для фіксації леза використовується замок Axis Lock, який відрізняється високою надійністю. Ніж G702 забезпечений металевою кліпсою, яку можна кріпити на зручну сторону рукояті. Модель розрахована на відкриття леза однією рукою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 140 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 83 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 205 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 120 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 4 мм |
| Цвет рукоятки | чорний, "жовтий, помаранчевий", зелений |
Информация для заказа
- Цена: 962 ₴










