Опис Ganzo G715:
Невеликий складаний ніж G715 від компанії Ganzo. Модель G715 має елегантний дизайн і прекрасно підійде для щоденного носіння. Лезо моделі G715 виконано з нержавіючої сталі 440С, яка чудово тримає заточку і має твердість 58-60 одиниць за шкалою Роквелла. Накладки рукоятки виготовлені із спеціального матеріалу G10, який дозволяє впевнено утримувати ніж (навіть жирними і мокрими руками). Для фіксації леза у відкритому положенні використовується замок Axis Lock. Невеликі маса і розміри ножа роблять його ідеальним супутником в міських умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 100 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 71 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | склотекстоліт G10 |
| Общая длина | 174 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 103 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 024 ₴






