Опис Ganzo G701:
Зручний складаний ніж G701 від компанії Ganzo. Лезо ножа виготовлене з легованої сталі 440С, яка після термічної обробки набуває твердість 58-60 одиниць за шкалою Роквелла, і відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками - стійкістю і механічною міцністю.
Окремої уваги заслуговує рукоять вироби, виконана зі спеціального композитного текстоліту (G10). Вона має текстуровану поверхню і дозволяє тримати ніж максимально зручно навіть при несприятливих умовах роботи.
Рукоять має зручну форму, що дозволяє комфортно утримувати ніж під час роботи. Для фіксації леза використовується замок Axis Lock, який відрізняється високою надійністю. Ніж G701 забезпечений металевою кліпсою, яку можна кріпити на зручну сторону рукояті. Конструкція ножа продумана для того щоб лезо можна було відкрити однією рукою!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 132 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал рукояти | G10 |
| Общая длина | 200 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 115 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.5 мм |
| Форма клинка | spear-point |
- Цена: 1 011 ₴







