Опис Ganzo G714:
Надійний складаний ніж G714 від компанії Ganzo. Лезо має форму, що повторює відомі японські ножі танто, і виконано з нержавіючої сталі BRD 4116, яка має твердість 56-58 HRC.
Заточення клинка пряма. Накладки виготовлені із синтетичного матеріалу G10, і зручна форма рукояті, забезпечують впевнене утримання ножа (навіть жирними/ мокрими руками). Використання в ножі G714 замку Liner Lock гарантує надійну фіксацію леза у відкритому і закритому положенні. Складаний ніж G714 стане вам надійним помічників в місті і під час відпочинку на природі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 4116 Krupp |
| Общая длина | 200 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 115 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.5 мм |
| Форма клинка | американское танто |
| Цвет рукоятки | чорний |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴







